Порошенко: Господь наш допоможе, і я повернусь на посаду президента

Новости

Глава Української держави Петро Порошенко закликав українців не втрачати віри в «перемогу, Україну, армію, віру і мову».

29 квітня під час візиту до Львова глава Української держави Петро Порошенко заявив, що він планує ще раз балотуватися в президенти України, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«Мій український народ подарував мені велике щастя – бути лідером всієї держави і всієї великої нації ці п’ять років, а Господь допоможе, і повернемося на посаду президента», – сказав він.

Порошенко приїхав до Львова

Президент закликав українців не втрачати віри в «перемогу, Україну, армію, віру і мову».

«Це той державний фундамент, який дозволить нам подолати бідність, увійти в Європу, захистити членство в НАТО і вивести Україну на те місце, яке вона по-справжньому заслуговує», – додав Порошенко.

21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента, явка виборців становила 61,37%. Згідно з даними опрацювання 100% електронних протоколів, за засновника і художнього керівника студії «Квартал 95» Володимира Зеленського проголосувало 73,22% виборців, за Порошенка – 24,45%.

Порошенко після оголошення попередніх даних «Національного екзит-полу» заявив, що наступного місяця покине пост глави держави, але не піде з політики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *