У столиці підліток впав у озеро, коли переліз огороджувальний парканчик навколо водойми. Раптом хлопець полетів з кількаметрової висоти на кригу, де не зміг і поворухнутись, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося вечором на штучній водоймі, куди з невідомих причин упав 12-річний хлопчик. Лід під дитиною не провалився, а перехожі, що побачили інцидент, забили на сполох.

Спершу ніхто не наважувався спуститися на лід, але згодом це зробив один із чоловіків. Сергій – помічник депутата Київради, напередодні з шефом був на зустрічі в  ресторані.

Раптом в заклад забігли люди у пошуках приладдя, яке могло б допомогти витягти дитину. Колишній морпіх разом з іншими вибіг на вулицю, оцінив ситуацію, роздягся і стрибнув на кригу.

«Поламав лід, взяв його за ноги, сказав йому, щоб він заспокоївся, що все буде добре, а він тільки стогнав і казав, що в мене рука, рука, рука», — розповів Сергій Панарін.

Дитину дістали та відвезли в лікарню. В цей час уже професійні рятувальники взялися витягати Сергія. Вони кажуть, що в такій ситуації час іде на хвилини. «Більше 10 хвилин – і людина замерзає, серце зупиняється», — розповів заступник начальника загону спецпризначення ДСНС Юрій Білецький. Сергія витягли швидко, тепер він тішиться, що навіть нежитю немає.

Врятованого 12-річного хлопця звати Антон. Він уже вдома – із поламаною рукою і подряпинами на носі й голові. Хлопець соромиться камери, але коротко розповідає: перед тим, як впасти, сидів на парканчику біля водойми і сварився з дівчинкою-ровесницею. Вона, каже, його штовхнула, далі – пам’ятає погано.

Мати Антона Леся розповідає, що нині родина намагається отямитись від шоку. Але згодом, запевняє,  знайде батьків кривдниці сина і попросить пояснити дитині про небезпеку її вчинку. Антон тим часом через ТСН вирішив зробити те, що одразу після порятунку не встиг. «Дякую, дядя Сергію. Величезне», — сказав він.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here