Безпрецедентна справа Клавдії Лопаткіної в Малайзії перейшла на новий етап. 25-річну дівчину з бідної родини на Херсонщині засудили до довічного ув’язнення за контрабанду наркотиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кадри, на яких її доньку ведуть до суду, Ірина Лопаткіна переглядає з клубком у горлі. «Коли вона йшла в суд, вона йшла спокійно, бо адвокат запевнив її, що справу буде виграно, що вона постраждала.

Я зараз почну плакати. Не хочу плакати, не хочу, щоби бачили мої сльози. Вона мені сказала такі слова: мама, якщо я повернуся в Україну, це буде диво», — розповіла жінка.

Остров Пінанг у Малайзії – сюди Клавдія Лопаткіна прилетіла як туристка,  але третій рік повернутися додому не може. В її багажі знайшли чотири пачки цукерок, а під шоколадом – кокаїн у обгортках, усього два кілограми, вартістю на чорному ринку  понад 300 тисяч доларів.

За намір перевезти наркотики українці загрожувала смертна кара, але її врешті засудили на довічне. «Вона дуже сильно плакала. Навіть пожаліли служителі тюрми – дали подзвонити в Україну. Вона сказала: мамуля, я не винувата. Вона просто повірила людям», — каже матір.

Жінка впевнена, що до Малайзії донька полетіла, аби заробити грошей. Земляки розказують, що Клава росла без батька. Поки вчилася, була гарною ученицею та мріяла вирватися зі злиднів.

«З дисципліною проблем не було, дівчинка відповідальна. Розповіли красиву казку – вона і повірила», — кажуть про неї викладачі. «У неї були мрія заробити хоча б пару тисяч доларів, щоби купити ще одну кімнату в гуртожитку», — додають ті, хто її знає.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here