Україна, що перемогла загарбників – у мережі знайшли давнє пророцтво“Щасливе суспільство, котре перемогло нещастя” – так називається картина Ораціо Джентілескі, що написана майже 400 років тому (1624-1625). Зберігається в Луврі.

На ній діва у сукні кольорів прапора України, тримає в руках корони переможених царів-завойовників, які ризикнули посягти на її свободу.

Над головою діви розсіюються грозові хмари і вже помітні клаптики блакитного неба, а біля її ніг знаходиться Ріг Достатку, котрий обов’язково наповниться, гарантуючи їй багатство і процвітання. У її лівій руці кадуцей – практично тризуб.

Цікаві є також ці відео нашого Почесного Друга УПА Андрія КАМЕНЯ в яких є розшифрування малюнків пророцтв славного святого християнина Мішеля Нострадамуса ..згідно яких Боже явне Царство в світі почнеться з УКРАІНИ \Галичини найбільшймовірно восени 2018року…за це закликала ТИСЯЧІ совісних ЛЮДЕЙ особливо в ФРАНКІВСЬКУ біля ХРЕСТА КОБЗАРЯ від 7 години ранку до 7 вечоа \ на СОНЯЧНІЙ ПОЛЯНІ поруч 23 СШ\ запалювати сотні свічок та молитися ПРЕСВЯТА БОЖА МАТИ ….

Ймовірно у вересні 2018 року буде ще більша війна антихриста Путіна та його кривавих рашофашистів проти УКРАІНИ і ЄВРОПИ

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here