9 лютого у Києві на Подолі поліція затримала активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?». У мережі з’явилося відео конфлікту силового затримання, на якому один із співробітників спецназу кричить «Лягай, Бандеро».

На брифінгу керівник поліції Києва Андрій Крищенко сказав, що вибачається за правоохоронця, який вигукнув «Лягай, Бандеро» під час затримання учасників акції праворадикалів біля Подільського райвідділку поліції Києва.

Я особисто вибачаюсь за дії цього працівника, вважаю це неприпустимо. Такого не має бути. Ці працівники будуть покрані. Нам є над чим працювати. Мені особисто соромно,
– сказав Крищенко.

Він зазначив, що поки імен правоохоронців не можуть розголошувати, бо наразі проводять досудове розслідування. Рішення щодо дій правоохоронців має виносити Державне бюро розслідувань.

Однак у соціальних мережах оголосили про початок зі збору інформації про працівників поліції. Інформацію про сім’ї поліцейських збирають, щоб «привітати дружин правоохоронців з 8 березня», додав Сініцин.

Більше того, Крищенко зазначив, що проти «чоловіка, який без форми на відео наносив удари, буде порушено кримінальне провадження».

Голова Нацональної поліції України Сергій Князєв у себе на Facebook-сторінці також вибачився за вчинок правоохоронця. «Я теж бандерівець», – зазначив він.

Джерело: Канал 24

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here