Суд відпустив на волю фігуранта справи про катастрофу MH17 Цемаха

Новости

Апеляційний суд 5 вересня ухвалив рішення стосовно «зенітнику ДНР». Київський апеляційний суд 5 вересня ухвалив рішення про звільнення з-під варти фігуранта під особисте зобов’язання у справі збитого MH17 Володимира Цемаха.

Нагадаємо, наприкінці червня українські спецслужби провели спецоперацію на окупованій території Донбасу і вивезли з окупованих районів Донецької області колишнього начальника розрахунку ППО Сніжного (з околиць якого була випущена ракета «Бук» по малайзійському Boeing — прим.ред.) Володимира Цемаха, який може бути причетним до справи у авіакатастрофі MH17 2014 року.

За даними джерел, від 26 червня 2014 року до 27 червня 2019-го в окупованому Сніжному він обіймав посаду «командира батальйону протиповітряної оборони в/ч 08801», який згодом став «1-ю окремою мотострілковою бригадою «Слов’янська» ДНР». Згодом «зенітник» був «заступником командира батальйону в/ч 08819».

Тим часом з’явилася інформація, що нібито Росія внесла його до списків на обмін.

Своєю чергою

ГПУ отримала лист від головного прокурора Нідерландів із вимогою не видавати РФ фігуранта у справі збитого MH17 Цемаха — theБабель
головний прокурор Нідерландів звернувся з листом до ГПУ з проханням не видавати Росії підозрюваного у справі про катастрофу Malaysia Airlines.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *