Не витримало серце… У 37 років… Українці простились з молодим лікарем який рятував життя військових

Новости

Трагічно обірвалось життя одеського лікаря, який лікував українських військових. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради: Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради висловлює щирі співчуття матері, рідним, друзям та колегам з приводу смерті лікаря-травматолога-ортопеда Консультативно-діагностичного центру №6 Івана Івановича Герцена, який надавав медичну допомогу постраждалим в зоні АТО українським воїнам.

Іван Герцен народився 19 червня 1982 року. В 2005 році закінчив Одеський національний медичний университет, після чого почав працювати в міській поліклініці №6 (нині – КДЦ №6). За час роботи здобув повагу колег та пацієнтів, проявив себе як високваліфікований, відповідальний спеціаліст та чудова людина.

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний строком на 18 місяців до Збройних Сил України. Працював у війсковому госпіталі у Дніпрі, де лікував поранених у зоні АТО бійців. Лікар навіть жив при госпіталі та був готовий прийти на допомогу пацієнтам 24 години на добу.

Іван Герцен помер на робочому місці внаслідок масивного інфаркту. За словами колег, напередодні загибелі лікар потрапив під обстріл, знаходячись в санітарному транспорті, який перевозив поранених бійців з зони бойових дій до госпіталю.

Вічна пам’ять Івану Івановичу Герцену, який сумлінно виконував свій професійний та громадянський обов’язок.

Прощання з Іваном Герценом відбулося 4 вересня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *