“Зеленському явно невтямки. Так от допоможу.” Соколова “розтрощила” Зеленського через його вето ФОТО

Новости

На цьому фото — Вишкільний центр пластунів у Бучі. Навесні я возила туди наших дітей на суботні навчання. І буду це робити надалі. Чому? Бо я хочу, щоб мої діти не були малоросами і прекрасно розуміли хто вони і чому мають цінувати землю, історію і силу своєї країни.

Сьогодні президент Володимир Зеленський заветував Закон України «Про державне визнання і підтримку Пласту — Національної скаутської організації України». А знаєте чому? Бо шо воно таке, нашо, аааа, так а шо воно дасть, президент явно невтямки.

Так от допоможу.

ПЛАСТ / PLAST найдавніша і найбільша українська молодіжна організація, яка виховала генералів Української Повстанської Армії, серед них і Романа Шухевича, Президента УНР в екзилі — Миколу Плав’юка, геніального, всесвітньо відомого економіста Богдана Гаврилишина, винахідника Любомира Романківа та тисячі українських лідерів. Багато вихованців Пласту загинули у боротьбі за Україну, також і на фронті сучасної російсько-української війни.

Так, так, у Кривому Розі, як і у моєму рідному Запоріжжі про Пласт — український скаутинг мало хто чув. Як і про те, що таке національна ідентичність і про те, чому ми українці — не росіяни.

Я — дівчина зі сходу країни. Мій молодший син говорить російською з акцентом. Знає хто він є і за допомогою пласту зрозуміє ким гідно бути.

Пласт — це фактор національної безпеки. Це та форма патріотичного виховання, яка ідеологічно унеможливить сепаратизм у наступних поколінь, тому мої діти у пласті і саме тому я
закликаю

🙏Народні депутати!

Закликаю Вас подолати вето Президента і ухвалити Закон про державне визнання і підтримку Пласту!!!

Це вкрай важливо!

Yanina Sokolova

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *